Roučka slévárna, a.s. Menu
+420 585 496 570

Pronájem výrobní haly s mostovým jeřábem

Nabízíme k pronájmu výrobní halu v průmyslové části Olomouce. Objekt je v uzavřeném areálu s dostupností pro kamionovou dopravu. Vhodné pro firmy hledající výrobní prostory sdobrou dostupností, v blízkosti MHD, s možností dalšího růstu v rámci areálu. K dispozici dohodu.

Dispozice

Dále jsou k dispozici v přístavku objektu sociální a kancelářské zázemí. Plánky předmětného objektu zašleme na vyžádání.


Pronájem skladové haly

Nabízíme k pronájmu nevytápěnou halu v průmyslové části Olomouce. Objekt je v uzavřeném areálu s dostupností pro kamionovou dopravu. Vhodné pro firmy hledající prostory za rozumnou cenu v blízkosti MHD. K dispozici dohodu.

Dispozice

Možnost pronájmu kancelářského zázemí v navazujícím třípodlažním objektu za cenu 1500 Kč/m²/rok + energie a služby. Plánky předmětného objektu zašleme na vyžádání.

Pronájem haly na míru zájemce

Nabízíme k pronájmu halu před rekonstrukcí v průmyslové části Olomouce. Plánujeme provést rekonstrukci objektu na základě požadavků konkrétního zájemce. V případě požadavku na větší výměru je možnost rozšíření prostor o další navazující objekty. Jedná se o strategickou polohu v rámci Olomouce, v uzavřeném areálu s dostupností pro kamionovou dopravu. K dispozici na základě dohody, v návaznosti na požadavky na standardu apod...

Dispozice

Plánky předmětného objektu zašleme na vyžádání.

Pro bližší informace a prohlídku nás prosím kontaktujte.

Kontaktní formulář

* povinné položky
Litinové lavičky, stoly a zahradní sety zavřít